DaWanda wystartowała z kampanią telewizyjną

DaWanda wystartowała z kampanią telewizyjną

Opublikowany

DaWanda.pl - platforma internetowa z autorskim designem, modą oraz produktami od polskich twórców i projektantów - wystartowała z kampanią telewizyjną. Cztery tematyczne spoty będzie można zobaczyć m.in. w kanałach TVN, TVN Style, Puls czy Comedy Central. Pierwszy etap kampanii zaczął się 13 października 2016 i potrwa do końca miesiąca.

DaWanda.pl zaczyna kampanię reklamową w telewizji serią nowych, tematycznych, 8-sekundowych spotów. Marka przez każdy z nich poklatkowo opowiada historię, wykorzystując różne produkty dostępne na platformie. Spoty “Wnętrze z duszą”, “Idealny pokój dziecka”, “Garderoba marzeń” oraz “Wyjątkowe prezenty od polskich twórców” przekrojowo prezentują ofertę ciekawych, autorskich produktów wykonanych przez polskich twórców w autorskich pracowniach. Do realizacji spotów wykorzystano ponad 200 produktów od niemal 100 polskich twórców. Wszystkie spoty można obejrzeć na YouTube. 
Za koncept kreatywny odpowiada DaWanda.pl, natomiast produkcją spotu zajęło się studio Only Only.

Kopiuj tekst

Udostępnij

MUMLA. Pracownia dobrego snu.

Karolinę Janke-Zakrzewską odwiedzamy w jej warszawskiej pracowni dobrego snu. Z zawodu inżynier budownictwa, z pasji mama MUMLI, urwisa Tosia oraz 3-miesięcznej Heleny. Jest estetką i miłośniczką prostego wzornictwa. Jako niepoprawna optymistka porzuciła pracę w korporacji na rzecz realizowania siebie w świecie wyjątkowego designu i tkanin. Nieustająco szuka inspiracji w otaczającej ją rzeczywistości, a w każdym przedmiocie czy tkaninie widzi pretekst do stworzenia czegoś wyjątkowego. Stworzyła świat pięknej pościeli, czerpiąc garściami z dziecięcej wyobraźni.