Dziękuję za współpracę

Dziękuję za współpracę

Opublikowany

Dzień dobry,
W związku z zamknięciem DaWandy z dniem 30 sierpnia 2018 r. ja również w tym dniu kończę współpracę z platformą. Przez najbliższe 1,5 miesiąca zapraszam do korespondencji mailowej. Postaram się odpowiadać na bierząco na wszystkie pytania.
Niestety w kilku sprawach nie będę już w stanie pomóc:
- nie będę już przesyłać zdjęć do druku / packshotów,
- nie pomogę w sprawie patronatów medialnych,
- nie udzielam informacji w sprawie Etsy czy konsultacji w sprawie migracji sklepów z DaWandy na Etsy.

Oczywiście zawsze zapraszam do kontaktu prywatnie :)
Mój numer telefonu: 690 880 664
Mój mail: cudniebosko@gmail.com

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Monika Skuza

Udostępnij

Powiązane artykuły
Piszesz o DIY, biznesach handmade lub szukasz nietuzinkowych produktów? Śmiało pytaj :)

temu

DaWanda pełna jest ciekawych inspiracji zarówno produktowych, jak i ludzkich. DaWanda to historie ludzi, którzy postanowili postawić na swoim i tworzyć piękne rzeczy, których nie znajdziemy w sieciówkach. Zapraszam!
DaWanda decyduje o zakończeniu działalności 30 sierpnia 2018 i rekomenduje Etsy jako nowe miejsce dla swojej społeczności

temu

Założona w 2006 roku DaWanda po blisko 12 latach aktywności, w tym 6 latach w Polsce, zdecydowała o zaprzestaniu działalności. Jest to wspólna decyzja zarządu DaWandy oraz jej udziałowców.
TOP 5 prezentów na Dzień Mamy od DaWandy

temu

Do okazania szacunku i miłości wyrażonego słowami, zawsze dołączamy prezent, który sprawi mamie radość i podkreśli to, co czujemy. Przychodzi w końcu moment, w którym zaczyna nam brakować pomysłów na podarunek. Co prawda, nie musi być drogi, ale warto by był pomysłowy i przypominał, od kogo jest. Z pomocą przychodzi DaWanda, na której każdy wybierze dla swojej mamy oryginalny i wyjątkowy prezent. Ogromny wybór ułatwi znalezienie tego jedynego i niepowtarzalnego, wykonanego ręcznie z najwyższą starannością. Przedstawiamy topową piątkę prezentów z okazji Dnia Mamy od DaWandy!
DaWanda.pl promuje prezenty do pokochania z Sylwią Całus

temu

DaWanda.pl, platforma z rękodziełem, kontynuuje kampanię "Prezenty do pokochania", której pierwszą odsłonę zrealizowała w listopadzie i grudniu 2017 r, pokazując cztery filmy z pracowni twórców. Sezon wiosenny otwiera filmem o Sylwii Całus tworzącej autorską biżuterię z żywicy. Działania promocyjne obejmują trzy kanały: YouTube, Facebook i Instagram.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.