DaWanda.pl promuje prezenty do pokochania z Sylwią Całus

Prezenty do pokochania

DaWanda.pl promuje prezenty do pokochania z Sylwią Całus

Opublikowany

DaWanda.pl, platforma z rękodziełem, kontynuuje kampanię "Prezenty do pokochania", której pierwszą odsłonę zrealizowała w listopadzie i grudniu 2017 r, pokazując cztery filmy z pracowni twórców. Sezon wiosenny otwiera filmem o Sylwii Całus tworzącej autorską biżuterię z żywicy. Działania promocyjne obejmują trzy kanały: YouTube, Facebook i Instagram.

W ramach filmowego cyklu świątecznego DaWanda odwiedziła cztery pracownie, czterech twórców w czterech odległych miastach Polski: złotnika w Gdańsku, siostry tworzące naturalne kosmetyki w Szczecinie, małżeństwo wykonujące ręcznie drewniane lampki dla dzieci z Krakowa oraz rodzinną pracownię kaletniczą pod Łańcutem (więcej o kampanii TU).
Nowa odsłona kampanii "Prezenty do pokochania" otwiera film o Sylwii Całus, która w zaciszu swojej warszawskiej pracowni tworzy biżuterię z żywicy jubilerskiej, zatapiając w niej elementy natury i fragmenty rzeczy, które symbolizują wspomnienia. Ponad dekadę temu Sylwia Całus zatopiła w kuli pierwszego dmuchawca i był to przełomowy moment w jej twórczości. Dziś żywicę jubilerską traktuje jak najlepszego przyjaciela. Jej ręcznie robiona biżuteria podbija świat. Inspirowane przyrodą pierścionki, korale czy kule zatrzymują chwile. Swoją biżuterię traktuje jak talizmany, a często wykonane na zamówienie egzemplarze stają się wyjątkowymi prezentami. Zalewała w żywicy jubilerskiej na przykład kawałki Muru Chińskiego, odcisk łapki psa w plastelinie, kawałek taśmy magnetofonowej z ukochaną piosenką, a także kwiaty od ukochanego, z których stworzyła różaniec.
Sylwia Całus x PREZENTY DO POKOCHANIA

Sylwia Całus x PREZENTY DO POKOCHANIA

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Prezenty do pokochania od DaWanda.pl

temu

DaWanda.pl wystartowała z kampanią wizerunkową #handmadewprezencie z wykorzystaniem czterech filmów, w których twórcy i projektanci pokazują swoje pracownie oraz proces powstawania prezentu handmade. Wszelkie działania promocyjne dotyczące filmów obejmują przede wszystkim dwa kanały: YouTube oraz Facebook.
DaWanda.pl realizuje kampanię świąteczną video w Internecie

temu

DaWanda.pl - platforma z produktami handmade - wystartowała z kampanią brandingową #handmadewprezencie z wykorzystaniem czterech filmów, w których twórcy i projektanci pokazują swoje pracownie oraz proces powstawania prezentu handmade. Wszelkie działania promocyjne dotyczące filmów obejmują przede wszystkim dwa kanały: YouTube oraz Facebook.
DaWanda wystartowała z kampanią telewizyjną

temu

DaWanda.pl - platforma internetowa z autorskim designem, modą oraz produktami od polskich twórców i projektantów - wystartowała z kampanią telewizyjną. Cztery tematyczne spoty będzie można zobaczyć m.in. w kanałach TVN, TVN Style, Puls czy Comedy Central. Pierwszy etap kampanii zaczął się 13 października 2016 i potrwa do końca miesiąca.
Ozdoby choinkowe wykonane ręcznie przez polskich twórców

temu

Nadszedł czas, kiedy oprócz prezentów szukamy także dekoracji na choinki. Niestety większość przyjechała kontenerami prosto z Chin. Okazuje się jednak, że wśród polskich marek i projektów też znajdziemy wiele pięknych, ręcznie wykonanych ozdób świątecznych wprowadzających do naszych domów nie tylko klimat, ale ciekawy, nietuzinkowy design.