"DIY Żyj pięknie!" - książka od DaWandy i wydawnictwa Egmont

Książka dla miłośników DIY

"DIY Żyj pięknie!" - książka od DaWandy i wydawnictwa Egmont

Opublikowany

"DIY Żyj pięknie" to książka, która sprawi, że każdy na nowo odkryje urodę otaczających nas przedmiotów i może tchnąć w nie nowe życie. Książka inspiruje do samodzielnego tworzenia prezentów dla bliskich i gwarantuje doskonałą zabawę każdemu, kto choć trochę lubi tworzyć coś z niczego.

"DIY Żyj pięknie" to pozycja dla każdego, kto ma dosyć marnowania, wyrzucania i ciągłych zakupów. W bardzo przystępny sposób objaśnia i zachęca do poznania trendu DIY. Jeszcze nigdy naprawa i przerabianie przedmiotów nie były tak szalenie... łatwe! Książka uczy w pełni i świadomie korzystać z przedmiotów, a jeśli tego wymagają − zaprzyjaźnia nas z upcyclingiem czyli darowaniem rzeczom drugiego życia.
"DIY Żyj pięknie!" zawiera ponad 70 wyselekcjonowanych tutoriali stworzonych przez Marysię Szymańską z DaWanda.pl i została wydana przez wydawnictwo Egmont.

Marysia Szymańska, DIY Platform Manager, DaWanda.pl

Marysia Szymańska, DIY Platform Manager, DaWanda.pl

Wyd. Egmont

Wyd. Egmont

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
TOP 5 prezentów na Dzień Mamy od DaWandy

temu

Do okazania szacunku i miłości wyrażonego słowami, zawsze dołączamy prezent, który sprawi mamie radość i podkreśli to, co czujemy. Przychodzi w końcu moment, w którym zaczyna nam brakować pomysłów na podarunek. Co prawda, nie musi być drogi, ale warto by był pomysłowy i przypominał, od kogo jest. Z pomocą przychodzi DaWanda, na której każdy wybierze dla swojej mamy oryginalny i wyjątkowy prezent. Ogromny wybór ułatwi znalezienie tego jedynego i niepowtarzalnego, wykonanego ręcznie z najwyższą starannością. Przedstawiamy topową piątkę prezentów z okazji Dnia Mamy od DaWandy!
DaWanda decyduje o zakończeniu działalności 30 sierpnia 2018 i rekomenduje Etsy jako nowe miejsce dla swojej społeczności

temu

Założona w 2006 roku DaWanda po blisko 12 latach aktywności, w tym 6 latach w Polsce, zdecydowała o zaprzestaniu działalności. Jest to wspólna decyzja zarządu DaWandy oraz jej udziałowców.
DaWanda.pl promuje prezenty do pokochania z Sylwią Całus

temu

DaWanda.pl, platforma z rękodziełem, kontynuuje kampanię "Prezenty do pokochania", której pierwszą odsłonę zrealizowała w listopadzie i grudniu 2017 r, pokazując cztery filmy z pracowni twórców. Sezon wiosenny otwiera filmem o Sylwii Całus tworzącej autorską biżuterię z żywicy. Działania promocyjne obejmują trzy kanały: YouTube, Facebook i Instagram.
Prezenty do pokochania od DaWanda.pl

temu

DaWanda.pl wystartowała z kampanią wizerunkową #handmadewprezencie z wykorzystaniem czterech filmów, w których twórcy i projektanci pokazują swoje pracownie oraz proces powstawania prezentu handmade. Wszelkie działania promocyjne dotyczące filmów obejmują przede wszystkim dwa kanały: YouTube oraz Facebook.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.