"DIY Żyj pięknie!" - książka od DaWandy i wydawnictwa Egmont

Książka dla miłośników DIY

"DIY Żyj pięknie!" - książka od DaWandy i wydawnictwa Egmont

Opublikowany

"DIY Żyj pięknie" to książka, która sprawi, że każdy na nowo odkryje urodę otaczających nas przedmiotów i może tchnąć w nie nowe życie. Książka inspiruje do samodzielnego tworzenia prezentów dla bliskich i gwarantuje doskonałą zabawę każdemu, kto choć trochę lubi tworzyć coś z niczego.

"DIY Żyj pięknie" to pozycja dla każdego, kto ma dosyć marnowania, wyrzucania i ciągłych zakupów. W bardzo przystępny sposób objaśnia i zachęca do poznania trendu DIY. Jeszcze nigdy naprawa i przerabianie przedmiotów nie były tak szalenie... łatwe! Książka uczy w pełni i świadomie korzystać z przedmiotów, a jeśli tego wymagają − zaprzyjaźnia nas z upcyclingiem czyli darowaniem rzeczom drugiego życia.
"DIY Żyj pięknie!" zawiera ponad 70 wyselekcjonowanych tutoriali stworzonych przez Marysię Szymańską z DaWanda.pl i została wydana przez wydawnictwo Egmont.

Marysia Szymańska, DIY Platform Manager, DaWanda.pl

Marysia Szymańska, DIY Platform Manager, DaWanda.pl

Wyd. Egmont

Wyd. Egmont

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
DaWanda.pl promuje prezenty do pokochania z Sylwią Całus

temu

DaWanda.pl, platforma z rękodziełem, kontynuuje kampanię "Prezenty do pokochania", której pierwszą odsłonę zrealizowała w listopadzie i grudniu 2017 r, pokazując cztery filmy z pracowni twórców. Sezon wiosenny otwiera filmem o Sylwii Całus tworzącej autorską biżuterię z żywicy. Działania promocyjne obejmują trzy kanały: YouTube, Facebook i Instagram.
Prezenty do pokochania od DaWanda.pl

temu

DaWanda.pl wystartowała z kampanią wizerunkową #handmadewprezencie z wykorzystaniem czterech filmów, w których twórcy i projektanci pokazują swoje pracownie oraz proces powstawania prezentu handmade. Wszelkie działania promocyjne dotyczące filmów obejmują przede wszystkim dwa kanały: YouTube oraz Facebook.
DaWanda.pl realizuje kampanię świąteczną video w Internecie

temu

DaWanda.pl - platforma z produktami handmade - wystartowała z kampanią brandingową #handmadewprezencie z wykorzystaniem czterech filmów, w których twórcy i projektanci pokazują swoje pracownie oraz proces powstawania prezentu handmade. Wszelkie działania promocyjne dotyczące filmów obejmują przede wszystkim dwa kanały: YouTube oraz Facebook.
Bernard Potocki stworzy zespół developerski w warszawskim biurze DaWandy

temu

DaWanda.pl - platforma internetowa pośrednicząca w sprzedaży produktów handmade, polskiego designu i niezależnej mody - obchodzi właśnie 5. urodziny. To idealny moment, by jeszcze bardziej wpłynąć na dalszy rozwój marketplace’u. W tym celu powstaje polski zespół deweloperski, którym pokieruje Bernard Potocki - wcześniej współtwórca software house’u Rebased.

Kolor roku 2018 - ultrafiolet

Po roku 2017, który upłynął pod znakiem Greenery, Instytutu Pantone ujawnił kolor roku 2018. To głęboki, wyrazisty, kosmiczny fiolet (Ultra Violet 18-3838). Wizjonerski, oryginalny, prowokujący, twórczy – tak ten odcień jest opisywany. Według Laurie Pressman z Pantone Colour Institute Ultra Violet jest odzwierciedleniem tego, co potrzebne w dzisiejszym świecie. Tylko co z tym kolorem począć? Na pierwszy rzut oka jest bardzo wymagający, ciężki i nawet trudno nam sobie wyobrazić ten odcień w naszych wnętrzach…