7 skórzanych plecaków nie tylko do szkoły - najnowszy trend jesieni

Trendy, inspiracje, pomysły

7 skórzanych plecaków nie tylko do szkoły - najnowszy trend jesieni

Opublikowany

Każda moda zatacza koło. Mamy globalny powrót do lat 90., więc wracają też skórzane plecaki. W stylu miejskim zastępują torby na ramię, a w szkole sportowe plecaki. I całe szczęście, bo dobrze wykonany, skórzany plecak przetrwa wiele lat, nie tylko w służbie edukacji ;).

Made 4 Friends, DaWanda.pl, 489 zł

Made 4 Friends, DaWanda.pl, 489 zł

VOOC., DaWanda.pl, 449 zł

VOOC., DaWanda.pl, 449 zł

Made 4 Friends, DaWanda.pl, 569 zł

Made 4 Friends, DaWanda.pl, 569 zł

NOSKA, DaWanda.pl, 650 zł

NOSKA, DaWanda.pl, 650 zł

Blue Blood Leather, DaWanda.pl, 499 zł

Blue Blood Leather, DaWanda.pl, 499 zł

Departament Twórczości, DaWanda.pl, 450 zł

Departament Twórczości, DaWanda.pl, 450 zł

Made 4 Friends, DaWanda.pl, 636 zł

Made 4 Friends, DaWanda.pl, 636 zł

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
DaWanda.pl i Disney realizują projekt inspirowany Myszką Minnie

DaWanda.pl - platforma z unikalnymi produktami handmade i pomysłami DIY – we współpracy z Disneyem realizuje kampanię promującą jedną z kultowych disneyowskich postaci i prawdziwą ikonę stylu - Minnie. Osią projektu jest konkurs organizowany przez DaWandę z główną nagrodą w postaci wyjazdu zwycięzcy na London Fashion Week Festival (22-24.09).
Jackob Buczynski x DaWanda.pl: #niejestemmasowymproduktem

...i wybieram to, co wyjątkowe. W czasach kiedy półki i wieszaki uginają się pod ciężarem masowo wytwarzanych produktów na wartości zyskują rzeczy wytworzone przez rzemieślników, ale i nas samych, nawet zupełnie amatorsko. Wielki powrót DIY (Do-It-Youself), łączącego w sobie idee recyklingu, upcyklingu a nawet coraz bardziej popularnego ruchu no waste, to dowód potwierdzający, że społeczeństwo zmęczyło się wreszcie bezduszną ‘masówką’.  #niejestemmasowymproduktem to inicjatywa Jackoba Buczynskiego - blogera, który poza stylistyczną smykałką i zamiłowaniem do lumpeksów odkrył w sobie również talent twórczy, zgrabnie łącząc te dwa tematy. I tak właśnie po wielu próbach i błędach, zarwanych nocach i testach na znajomych, powołał do życia swoją autorską markę z wyjątkowym asortymentem.
Lovebook Lato 2017

Poziom endorfin wzrasta, słońce budzi nas przez większość poranków, sezon na pikniki trwa w najlepsze. To znak, że lato rozgościło się u nas na dobre! Przygotowaliśmy odrobinę wakacyjnych inspiracji prosto z autorskich pracowni. Wspólnie z polskimi twórcami przedstawiamy 8 sposobów na letnią metamorfozę wnętrza i duszy… Zapraszamy w podróż po letnich trendach i kolorach aktualnego sezonu. 
Świętuj miłość i pokochaj...siebie!

Świętowanie Walentynek to indywidualna sprawa, podobnie jak i kwestie miłosnego podarunku. Bywa, że konsumpcyjne podejście promowane przez rynek oraz media skutecznie zniechęca do jakichkolwiek działań większość par lub przynajmniej jednego z partnerów. Dodatkowo dla mężczyzn poszukiwanie odpowiedniego prezentu dla wybranki bywa nie lada wyzwaniem. Gdy już znajdą się oni w gąszczu serduszkowych witryn i czerwono-różowych, sklepowych kompozycji pośród tłumu równie zdezorientowanych panów rodzi się albo panika, albo frustracja. Lub i to, i to.