Historia DaWandy

Historia DaWandy

Opublikowany

DaWanda została powołana do życia w Berlinie 3. grudnia 2006 r, a jej założycielami są Claudia Helmig i Michael Putz. 

Założyciele DaWandy, Michael Puetz i Claudia Helming opowiadają, jak pewnej mroźnej zimy w Moskwie narodził się pomysł na portal, który dziś jest największą platformą z rękodziełem w Europie. Poznajcie kulisy powstawania projektu, w który nikt nie wierzył!
Obecnie w firmie jest zatrudnionych 200 pracowników z 20 różnych krajów. Strona dostępna jest w sześciu językach. Odpowiedni zespół dedykowany każdemu z krajów dba o to, by dana platforma była dostosowana do potrzeb jego użytkowników. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
DaWanda w liczbach

temu

Co minutę na DaWandzie sprzedawany jest jeden produkt z kategorii "moda", co 30 sekund produkt z kategorii "akcesoria", a co 20 sekund - biżuteria.
O platformie DaWanda.pl

temu

DaWanda.pl to internetowa platforma handlowa i społeczność osób zafascynowanych przedmiotami, których nie ma w sieciówkach. Jest to przestrzeń dla twórców i koneserów unikalnych ubrań, mebli, akcesoriów, tworzonych w krótkich seriach.
TOP 5 prezentów na Dzień Mamy od DaWandy

temu

Do okazania szacunku i miłości wyrażonego słowami, zawsze dołączamy prezent, który sprawi mamie radość i podkreśli to, co czujemy. Przychodzi w końcu moment, w którym zaczyna nam brakować pomysłów na podarunek. Co prawda, nie musi być drogi, ale warto by był pomysłowy i przypominał, od kogo jest. Z pomocą przychodzi DaWanda, na której każdy wybierze dla swojej mamy oryginalny i wyjątkowy prezent. Ogromny wybór ułatwi znalezienie tego jedynego i niepowtarzalnego, wykonanego ręcznie z najwyższą starannością. Przedstawiamy topową piątkę prezentów z okazji Dnia Mamy od DaWandy!
DaWanda.pl promuje prezenty do pokochania z Sylwią Całus

temu

DaWanda.pl, platforma z rękodziełem, kontynuuje kampanię "Prezenty do pokochania", której pierwszą odsłonę zrealizowała w listopadzie i grudniu 2017 r, pokazując cztery filmy z pracowni twórców. Sezon wiosenny otwiera filmem o Sylwii Całus tworzącej autorską biżuterię z żywicy. Działania promocyjne obejmują trzy kanały: YouTube, Facebook i Instagram.

DaWanda w liczbach

Co minutę na DaWandzie sprzedawany jest jeden produkt z kategorii "moda", co 30 sekund produkt z kategorii "akcesoria", a co 20 sekund - biżuteria.