O platformie DaWanda.pl

O platformie DaWanda.pl

Opublikowany

DaWanda.pl to internetowa platforma handlowa i społeczność osób zafascynowanych przedmiotami, których nie ma w sieciówkach. Jest to przestrzeń dla twórców i koneserów unikalnych ubrań, mebli, akcesoriów, tworzonych w krótkich seriach.

DaWanda.pl stoi w opozycji do masowej produkcji, jest prawdziwym rajem dla osób, które cenią sobie indywidualny styl i odpowiedzialną konsumpcję oraz śledzą najnowsze trendy. Na odwiedzających wirtualne butiki czekają unikalne i tworzone z pasją produkty z takich kategorii jak: moda, akcesoria, artykuły dziecięce, sztuka oraz wnętrza. DaWanda jest europejską platformą social commerce, która umożliwia swoim użytkownikom swobodną wymianę pomysłów i ciekawych inspiracji. Jest ona swego rodzaju trampoliną dla twórców, którzy chcą się wybić ze swoim talentem i pomysłem na biznes. Wiele produktów zostało stworzonych z myślą o indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach kupujących.


Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
DaWanda w liczbach

temu

Co minutę na DaWandzie sprzedawany jest jeden produkt z kategorii "moda", co 30 sekund produkt z kategorii "akcesoria", a co 20 sekund - biżuteria.
Historia DaWandy

temu

DaWanda została powołana do życia w Berlinie 3. grudnia 2006 r, a jej założycielami są Claudia Helmig i Michael Putz. 
3 wielkanocne trendy

temu

Wielkanoc w wydaniu osób ceniących sobie rękodzieło i tradycję upłynie w tym roku pod znakiem naturalnych tkanin, autorskiej ceramiki i oryginalnych ozdób wykonanych ręcznie.
Wabi Sabi - nieperfekcyjny trend 2018

temu

Co w tym roku zastąpi ubiegłoroczny trend HYGGE? Za granicą już od dawna mówi się o WABI SABI! Ta wywodząca się z buddyzmu japońska sztuka znalezienia subtelnego i naturalnego piękna w niedoskonałości dotarła także do Polski. To akceptacja rzeczy takimi, jakie są, bez ich upiększania. To umiłowanie rzeczy prostych, skromnych, surowych. Czasem podniszczonych, chropowatych, ale posiadających swoją historię. To też spojrzenie świeżym okiem na coś, co mogłoby być spisane na straty, a przecież może dostać nowe życie. Przedmioty w mieszkaniu w stylu WABI SABI będą łączyć więc trzy cechy: funkcjonalność, piękno i nostalgię. Paleta kolorów w WABI SABI to głównie paleta bieli i kolory ziemi oraz bazowanie na naturalnych materiałach (drewno, len, bawełna, wiklina, kamień…). W dobie galopującego konsumpcjonizmu absolutnie kibicujemy temu trendowi. Jak żyć i mieszkać w duchu WABI SABI? Zerknijcie na kilka ciekawych nurtów w tej filozofii.

Historia DaWandy

DaWanda została powołana do życia w Berlinie 3. grudnia 2006 r, a jej założycielami są Claudia Helmig i Michael Putz.