O platformie DaWanda.pl

O platformie DaWanda.pl

Opublikowany

DaWanda.pl to internetowa platforma handlowa i społeczność osób zafascynowanych przedmiotami, których nie ma w sieciówkach. Jest to przestrzeń dla twórców i koneserów unikalnych ubrań, mebli, akcesoriów, tworzonych w krótkich seriach.

DaWanda.pl stoi w opozycji do masowej produkcji, jest prawdziwym rajem dla osób, które cenią sobie indywidualny styl i odpowiedzialną konsumpcję oraz śledzą najnowsze trendy. Na odwiedzających wirtualne butiki czekają unikalne i tworzone z pasją produkty z takich kategorii jak: moda, akcesoria, artykuły dziecięce, sztuka oraz wnętrza. DaWanda jest europejską platformą social commerce, która umożliwia swoim użytkownikom swobodną wymianę pomysłów i ciekawych inspiracji. Jest ona swego rodzaju trampoliną dla twórców, którzy chcą się wybić ze swoim talentem i pomysłem na biznes. Wiele produktów zostało stworzonych z myślą o indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach kupujących.


Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
DaWanda w liczbach

temu

Co minutę na DaWandzie sprzedawany jest jeden produkt z kategorii "moda", co 30 sekund produkt z kategorii "akcesoria", a co 20 sekund - biżuteria.
Historia DaWandy

temu

DaWanda została powołana do życia w Berlinie 3. grudnia 2006 r, a jej założycielami są Claudia Helmig i Michael Putz. 
TOP 5 prezentów na Dzień Mamy od DaWandy

temu

Do okazania szacunku i miłości wyrażonego słowami, zawsze dołączamy prezent, który sprawi mamie radość i podkreśli to, co czujemy. Przychodzi w końcu moment, w którym zaczyna nam brakować pomysłów na podarunek. Co prawda, nie musi być drogi, ale warto by był pomysłowy i przypominał, od kogo jest. Z pomocą przychodzi DaWanda, na której każdy wybierze dla swojej mamy oryginalny i wyjątkowy prezent. Ogromny wybór ułatwi znalezienie tego jedynego i niepowtarzalnego, wykonanego ręcznie z najwyższą starannością. Przedstawiamy topową piątkę prezentów z okazji Dnia Mamy od DaWandy!
DaWanda.pl promuje prezenty do pokochania z Sylwią Całus

temu

DaWanda.pl, platforma z rękodziełem, kontynuuje kampanię "Prezenty do pokochania", której pierwszą odsłonę zrealizowała w listopadzie i grudniu 2017 r, pokazując cztery filmy z pracowni twórców. Sezon wiosenny otwiera filmem o Sylwii Całus tworzącej autorską biżuterię z żywicy. Działania promocyjne obejmują trzy kanały: YouTube, Facebook i Instagram.

Historia DaWandy

DaWanda została powołana do życia w Berlinie 3. grudnia 2006 r, a jej założycielami są Claudia Helmig i Michael Putz.