DaWanda na Targach Warsaw Home 2016

DaWanda na Targach Warsaw Home 2016

Opublikowany

Ponad 200 wystawców, prelekcje ekspertów ze świata designu, wystawy i kultowe projekty Oskara Zięty - tak wyglądał nasz weekend na targach Warsaw Home, które objęliśmy patronatem medialnym. 

DSC07964.jpgDSC07998.jpgDSC08012.jpgDSC07999.jpgDSC07989.jpgDSC08004.jpgDSC07957.jpgDSC07972.jpgDSC07977.jpgDSC08008.jpgDSC07982.jpgDSC07976.jpgDSC07981.jpgDSC07980.jpgDSC07975.jpg
Międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz odbyły się 21-23 października w nowym centrum konferencyjno - wystawienniczym PTAK Warsaw Expo. Przekrój wystawców był bardzo szeroki - od designerskiego oświetlenia po duńskie wzornictwo, kafle ceramiczne z autorskiej pracowni czy unikalne w formie meble z litego drewna. Mnóstwo dodatków do domu i stylowo zaaranżowane stoiska były świetną inspiracją dla architektów wnętrz, którzy brali udział w Archi Day - wydarzeniu towarzyszącemu targom. 


Wystawa projektów Oskara Zięty - architekta i projektanta znanego na całym świecie z opatentowania nowoczesnej technologii obróbki stali była jednym z głównych punktów wydarzenia. Technologia FiDU umożliwia tworzenie obiektów, które wyglądają jakby były nadmuchane niczym balon. 


Miłośnicy polskiego wzornictwa mogli podziwiać wystawę “USIĄDŹ PO POLSKU” z kultowymi projektami krzeseł, które trafiły na linię produkcyjną w latach 1941 - 2014. Jednym słowem - działo się! 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
"DIY Żyj pięknie!" - książka od DaWandy i wydawnictwa Egmont

temu

"DIY Żyj pięknie" to książka, która sprawi, że każdy na nowo odkryje urodę otaczających nas przedmiotów i może tchnąć w nie nowe życie. Książka inspiruje do samodzielnego tworzenia prezentów dla bliskich i gwarantuje doskonałą zabawę każdemu, kto choć trochę lubi tworzyć coś z niczego.
Prezenty do pokochania od DaWanda.pl

temu

DaWanda.pl wystartowała z kampanią wizerunkową #handmadewprezencie z wykorzystaniem czterech filmów, w których twórcy i projektanci pokazują swoje pracownie oraz proces powstawania prezentu handmade. Wszelkie działania promocyjne dotyczące filmów obejmują przede wszystkim dwa kanały: YouTube oraz Facebook.
DaWanda.pl realizuje kampanię świąteczną video w Internecie

temu

DaWanda.pl - platforma z produktami handmade - wystartowała z kampanią brandingową #handmadewprezencie z wykorzystaniem czterech filmów, w których twórcy i projektanci pokazują swoje pracownie oraz proces powstawania prezentu handmade. Wszelkie działania promocyjne dotyczące filmów obejmują przede wszystkim dwa kanały: YouTube oraz Facebook.
Bernard Potocki stworzy zespół developerski w warszawskim biurze DaWandy

temu

DaWanda.pl - platforma internetowa pośrednicząca w sprzedaży produktów handmade, polskiego designu i niezależnej mody - obchodzi właśnie 5. urodziny. To idealny moment, by jeszcze bardziej wpłynąć na dalszy rozwój marketplace’u. W tym celu powstaje polski zespół deweloperski, którym pokieruje Bernard Potocki - wcześniej współtwórca software house’u Rebased.

Claudia Helming na Imagination Day 6 

8 listopada w Warszawie podczas 6 edycji Cannes Lions Imagination Day założycielka oraz CEO DaWandy - Claudia Helming - pojawiła się w gronie najbardziej inspirujących i kreatywnych prelegentów, którzy inspirowali do poszukiwania odpowiedzi na ważne pytania dla przemysłu kreatywnego nie tylko w Polsce, ale i na świecie.